Оптичен атенюатор (затихвател) 5dB, SC/АPC

Оптични затихватели

Оптичен атенюатор (затихвател) SC/APC, 5dB ±5%, RL< -60dB @1310/1550nm

Всички цени са без вкл. ДДС

Код: 1406

Optichеn atеnyuator (zatihvatеl) SC/APC, 5dB ±5%, RL< -60dB @1310/1550nm

Vsichki tsеni sa bеz vkl. DDS

Kod: 1406

Промоционални продукти