Оптичен пигтейл SC/UPC, 1.5m, Color Coded, Non-easy strip

Пигтейли - SingleMode

Модел: FYB02.11115.1P5CL

SC/PC Connectors
900μm non-easy strip buffer
Single mode fiber, 9/125µm OS2 G.652D
Low smoke zero halogen (LSZH) buffer
1.5m Lenght


OS2 fiber conforms to ITU-G652.D, TIA/EIA 492 CAAA
Standard 12 colors according DIN/VDE0888
Grade B/2:
Insertion loss ≤0.15dB
Return loss ≥-55dB

Може да свалите каталог от тук.

Modеl: FYB02.11115.1P5CL

SC/PC Connectors
900μm non-easy strip buffer
Single mode fiber, 9/125µm OS2 G.652D
Low smoke zero halogen (LSZH) buffer
1.5m Lenght


OS2 fiber conforms to ITU-G652.D, TIA/EIA 492 CAAA
Standard 12 colors according DIN/VDE0888
Grade B/2:
Insertion loss ≤0.15dB
Return loss ≥-55dB

Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Нови продукти