Оптичен шнур (пачкорд) LC/UPC-LC/UPC, Duplex, MM 50/125

Пачкорди - Duplex, MultiMode

Модел: FYB03.212132.xxdx
Optical Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, 3.0mm, Duplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYB03.212132.xxdx
Optical Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, 3.0mm, Duplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Прикачени документи

Нови продукти