Оптичен шнур (пачкорд) E2000/APC-SC/APC, Duplex, SM

Пачкорди - Duplex, SingleMode

Модел: FYB03.621225.xxdx
Optical Patchcord, E2000/APC-SC/APC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/1, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYB03.621225.xxdx
Optical Patchcord, E2000/APC-SC/APC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/1, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Нови продукти