Оптичен шнур (пачкорд) ST/UPC-SC/UPC, Duplex, SM

Пачкорди - Duplex, SingleMode

Модел: FYB03.411125.xxdx
Optical Patchcord, ST/UPC-SC/UPC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/2, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYB03.411125.xxdx
Optical Patchcord, ST/UPC-SC/UPC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/2, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Промоционални продукти