Оптичен шнур (пачкорд) FC/UPC-FC/UPC, Duplex, SM

Пачкорди - Duplex, SingleMode

Модел: FYB03.313125.xxdx
Optical Patchcord, FC/UPC-FC/UPC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/2, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYB03.313125.xxdx
Optical Patchcord, FC/UPC-FC/UPC, 2.0mm, duplex, SM OS2, Grade B/2, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Нови продукти