Оптичен шнур (пачкорд) FC/UPC-FC/UPC, MM 50/125

Пачкорди - Simplex, MultiMode

Модел: FYBG03.313132.xx
Optical Patchcord, FC/UPC-FC/UPC, 3.0mm, simplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 2m, 3m, 5m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYBG03.313132.xx
Optical Patchcord, FC/UPC-FC/UPC, 3.0mm, simplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 2m, 3m, 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Нови продукти