Оптичен шнур (пачкорд) FC/UPC-SC/UPC, MM 50/125

Пачкорди - Simplex, MultiMode

Модел: FYB03.311132.xx
Optical Patchcord, FC/UPC-SC/UPC, 3.0mm, simplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 2m, 3m , 5m
Може да свалите каталог от тук.
Modеl: FYB03.311132.xx
Optical Patchcord, FC/UPC-SC/UPC, 3.0mm, simplex, MM 50/125, OM2, LSZH jacket orange
Lenght: 2m, 3m , 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Промоционални продукти