Оптичен шнур (пачкорд) LC/APC-LC/APC

Пачкорди - Simplex, SingleMode

Model: FYB03.222225.xx
Optical Patchcord LC/APC-LC/APC, 2.0mm, simplex, SM OS2, Grade B/1, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Може да свалите каталог от тук.
Model: FYB03.222225.xx
Optical Patchcord LC/APC-LC/APC, 2.0mm, simplex, SM OS2, Grade B/1, LSZH jacket yellow
Lenght: 2m, 3m, 5m
Mozhе da svalitе katalog ot tuk.

Нови продукти